Догляд за шкірою поза косметологічним кабінетом

Косметолог Оксана Блищук
23
Жов 19

Окрім регулярних процедур у косметолога я рекомендую регулярно доглядати за своєю шкірою в домашніх умовах. В тій статті ділюся з Вами порадами.

1. Першою і однією з головних порад є щоденне очищення шкіри.

Для цього необхідно кожного вечора проводити демакіяж та вмивати обличчя засобом по типу Вашої шкіри(гель, пінка, молочко). Для більш глибокого очищення використовуйте маски, пілінги, ферменти. Щоб найкраще підібрати засоби, які підходять Вашій шкірі, проконсультуйтеся з дерматологом або косметологом.

2. Тонізування шкіри.

Для того, щоб Ваша шкіра сяяла, мала свіжий природній вигляд та була м’якою та розгладженою, використовувати тоніки необхідно на обов’язковій основі два рази в день: вранці, після вмивання і ввечері після зняття макіяжу і очищення шкіри обличчя. Наносити тонік слід ватним тампоном на ще вологу шкіру по масажних лініях обличчя. І, звичайно ж, уникати ділянок навколо очей. Не слід забувати, що вибирати і застосовувати тоніки потрібно виходячи з Вашого типу шкіри. До речі, вікових обмежень для цих косметичних засобів немає.

3. Зволоження шкіри.

Безперечно, організм потребує вологи, і обличчя не є винятком. Значимість води, для шкіри зокрема, полягає в наступному: вода очищує шкіру від бруду і токсинів. Зволоження шкіри запобігає сухості і лущенню, ранній появі зморшок та дарує омолоджений вигляд.

Я рекомендую використовувати маски та сиворотки для зволоження обличчя 1-2 рази на тиждень.

4. Захист шкіри.

Від чого нам захищати шкіру? Від ультрафіолету, морозу, холоду і теплового випромінювання. Звичайно, для всіх цих подразників є особливі засоби, і обирати їх необхідно в залежності від пори року, місця проживання та інших факторів. При виборі захисних засобів необхідно бути настільки ж пильними, як і при виборі доглядової косметики, тому що від цього залежить якість нашої шкіри зараз і через багато років.

5. Отанній пункт є основним і його рекомендую дотримуватися всіх і кожного, а саме – харчування. Так, адже від нашого щоденного вибору їжі залежить самопочуття, здоров’я і стан шкіри. А, отже, з виконанням цього пункту, на інших етапах все буде діяти набагато краще!

Останні записи

Діагностика шкіри Skin Smart Diagnosis
19
Лют 21

Діагностика шкіри Skin Smart Diagnosis

Завдяки апарату Skin Smart Diagnosis від Skeyndor у нас є можливість прицільно визначити потреби Вашої шкіри за такими параметрами як: волога і шкірний жир (тип…