Навіщо відвідувати косметолога?

Ведучий косметолог - Оксана Блищук
10
Жов 19

Сучасна косметологія здатна поліпшити не тільки якість і зовнішній вигляд шкіри, але і уповільнити процеси старіння. Косметолог допоможе зробити шкіру більш пружною і сяючою, освітлити пігментні плями і навіть зупинити випадання волосся. А також, змінити форму обличчя, що практичною альтернативою пластичній хірургії.

Косметологом може стати тільки фахівець, який має середню або вищу освіту. Я досі не маю гадки, чому люди ходять до ‘фахівців’, які мають лише сертифікати, що можна отримати на коротких семінарах або під час презентації нових препаратів.

Косметолог допомагає дізнатися про особливості шкіри і зорієнтуватися у величезній різноманітності засобів для догляду: вибрати ті, від яких точно буде позитивний результат, і відмовитися від засобів, які вам протипоказані. Відповідно до потреб шкіри фахівець підбирає програму для домашнього або професійного догляду. Також косметолог може давати загальні рекомендації: які вітамінні добавки варто пройти, чи потрібно відвідати інших вузьких фахівців або здати аналізи.

Зараз ми знаходимося на тому етапі розвитку естетичної медицини, коли в наших силах загальмувати процеси старіння і виглядати молодше за свої роки. Так чому би цим не скористатися?

Останні записи

Ботокс
24
Жов 19

Ботокс

Ботокс – одна з найбільш популярних косметичних процедур, яку використовують для усунення дрібних та глибоких мімічних зморшок. Як це працює? Введений ін’єкційно препарат містить особливу…

22
Жов 19

Що таке плазмоліфтинг?

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтінг іноді…