Що таке плазмоліфтинг?

гіалуронова кислота
22
Жов 19

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтінг іноді називають “дракула-терапією”, хоча процедура не страшніше, ніж здача аналізу крові. 

Цей метод можна розглядати як варіант біомезотерапіі, при якому для лікування використовуються власні біоматеріали пацієнта.  Це забезпечує повну біосумісність і практично виключає можливість виникнення алергічних реакцій.  Плазмоліфтінг є найбільш нетоксичним і безпечним способом управління процесом регенерації тканин, заснованим виключно на внутрішніх ресурсах організму.

  • В яких випадках корисна процедура плазмоліфтінг?

Плазмоліфтінг запускає природні механізми організму, які повертають шкірі тонус.  Плазма також надає лікувальну дію, надаючи хворій шкірі потужний стимул для запуску захисної реакції.  Плазмоліфтінг ефективний при:

 🌿 вугревій хворобі;

 🌿 гіперпігментації;

 🌿 куперозі;

 🌿 зниженні тургору шкіри обличчя, декольте, шиї, шкіри рук, стегон, живота;

🌿 роботі з дрібними зморшками, рубцями, розтяжками;

🌿 випадінні волосся.

Вже після першої процедури можна помітити поліпшення кольору шкіри, підвищення її тонусу і пружності.  Відзначається зменшення неглибоких зморшок та зникнення пігментних плям.  Якщо процедура проводилася на шкірі волосяної частини голови, відбувається помітне зменшення втрати волосся.

  • Як проводиться плазмоліфтінг?

Напередодні процедури клієнту радимо виключити з їжі смажені і жирні продукти, а за чотири години до сеансу – не приймати їжу та багато рідини.

Процедура починається зі збору у пацієнта венозної крові в обсязі 10-20 мл.  Кров поміщається в спеціальну пробірку, що містить антикоагулянт і сепараційний гель, який дозволяє фракціям не змішуватися всередині неї та зберігати свої властивості при будь-яких температурних умовах.  Далі за допомогою лабораторної центрифуги, кров ділиться на фракції: клітинну складову (еритроцити, лейкоцити), плазму, що багата тромбоцитами, і плазму з невеликою кількістю тромбоцитів.

З метою безпеки в отриманий препарат заборонено вносити будь-які інші компоненти, вітаміни або яким-небудь іншим способом модифікувати його.

Шкіру клієнта обробляють антисептиком і в разі гіперчутливості знеболюють кремом. Методом мікроін’єкцій, багату тромбоцитами плазму вводять всередину проблемних зон. Щільність уколів становить приблизно один укол на кожні 2 квадратних сантиметри шкіри.

На завершення процедури проблемні ділянки повторно обробляють антисептичним засобом.

Тривалість процедури становить 1-1.5 години.  Курс становить від двох до чотирьох процедур з перервами в два-три тижні.

Останні записи

Діагностика шкіри Skin Smart Diagnosis
19
Лют 21

Діагностика шкіри Skin Smart Diagnosis

Завдяки апарату Skin Smart Diagnosis від Skeyndor у нас є можливість прицільно визначити потреби Вашої шкіри за такими параметрами як: волога і шкірний жир (тип…