Догляд за шкірою після акне

10
Жов 19

Часто після виліковування акне пацієнти зтикаються з такою проблемою як постакне. Постакне може виражатися у вигляді розширених пор, нерівномірності шкіри, розширених судин або пігментації. Частина вини за виникнення постакне лежить на самих пацієнтах, особливо на тих, хто не може втриматися від видавлювання прищів. Раніше я вже писала чому саме виникає акне, тому в цій статті поговоримо про те, як лікувати постакне в залежності від його проявів.

  1. Якщо пацієнта турбує пігментація, то на перший план в лікуванні виходять хімічні пілінги. На додаток до пілінгу можна використовувати відбілюючу косметику. З більш серйозних процедур добре себе зарекомендували лазерні способи корекції.
  2. З застійними і судинними плямами після вугревої хвороби допомагає впоратися спеціальна косметика, яка сприяє звуженню судин. Оптимальним методом позбавлення від застійних і судинних плям є фото- і лазерне лікування.
  3. Розширені пори і рубцеві зміни шкіри в результаті постакне лікуються різними хімічними пілінгами, а також вуглекислотними лазерами. Для лікування постакне використовуються різного роду ін’єкції гіалуронової кислоти або колагену. Ін’єкційний метод відмінно поєднується з лікуванням лазером і фракційним радіочастотним ліфтингом.

Треба розуміти, що за одну процедуру позбутися постакне неможливо. Більш того, іноді досить проблематично підібрати підходящу методику лікування, саме тому зі своєю проблемою потрібно звертатися тільки фахівців дерматологів-косметологів. Саме кваліфіковані лікарі можуть допомогти виокремити корінь проблеми та після спеціальних аналізів назначити лікування Вашого особливого випадку.

Ще один важливий момент – лікуванням постакне можна займатися тільки після того, як ви впоралися з самим акне. Якщо у пацієнта в даний момент в тій чи іншій мірі присутні вугрі, то спочатку потрібно займатися проявами акне, а вже потім переходити до лікування постакне. Тільки така послідовність дій дозволить досягнути найкращого результату.

Якщо Вас турбує акне або постакне в будь-яких проявах – краще звернутися до спеціаліста. В косметологічному кабінеті Mediderm працює високваліфікований косметолог Оксана Блищук, яка має багаторічний досвід роботи та Вищу медичну освіту. Звертайтеся до нас і ми разом будемо боротися з будь-якими шкірними захворюваннями.

Останні записи

Ботокс
24
Жов 19

Ботокс

Ботокс – одна з найбільш популярних косметичних процедур, яку використовують для усунення дрібних та глибоких мімічних зморшок. Як це працює? Введений ін’єкційно препарат містить особливу…

22
Жов 19

Що таке плазмоліфтинг?

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтінг іноді…