Персонал косметології MediDerm

Блищук Оксана Іванівна - дерматокосметолог, засновник MediDerm, косметолог Житомир

Блищук Оксана Іванівна

З самого початку у назві MediDerm я закладала концепцію нашого закладу: медицина і дерматологія. І незважаючи на те, що при створенні це був невеликий кабінет, де всі процедури від чисток до ін’єкцій виконувала я сама, я завжди вірила, що справа, якою живеш, приречена перерости у щось більше!

На логотипі MediDerm зображені руки. Це ще одна концепція закладу – турбота! Про наших пацієнтів, про наших відвідувачів.

Однією зі своїх суперсил я вважаю роботу в державній лікарні після закінчення медичного університету. З 2009 по 2018 я працювала в обласній лікарні і крім дерматології також маю спеціалізацію терапевта, пульмонолога й імунолога. Чому це суперсила? Тому що своїх пацієнтів я завжди консультую і лікую комплексно. Іноді виявляю суміжні захворювання, деякі часто превентую, проводжу чекапи по здоров’ю. Я бачу весь організм, а не лише шкіру і шкірні захворювання.

Зараз я не лише дерматолог, а і косметолог. Я людина, котра надихається естетикою і бачить її всюди: у людях, мистецтві, подорожах, природі… Моє завдання як косметолога згармоніювати риси обличчя (часто працюю з природженими і набутими асиметріями), мінімізувати або пом’якшити ознаки старіння, вилікувати шкіру і побудувати правильний план по догляду за нею на роки.

— Блищук Оксана Іванівна, дерматокосметолог, засновниця MediDerm

Шматок Наталія - косметолог Житомир

Шматок Наталія

Більшість моїх однокласників не зовсім розуміли, ким хочуть стати в майбутньому, я ж одразу знала, що хочу пов’язати своє життя з медициною, адже допомога та спілкування з цікавими людьми – це те, без чого я себе не уявляла в майбутньому!

Після 6 років навчання в Житомирському медичному інституті та 3 років роботи у приватній клініці медичною сестрою я зрозуміла, що допомагати та спілкуватися мені замало. Я хотіла сама діагностувати, профілактувати, лікувати і радіти разом з пацієнтом результату.

Тоді я отримала багато досвіду ін’єкціонування і мануальних навичок, оскільки тривалий час працювала на заборі крові, асистувала лікарю-гінекологу при малих неінвазивних операціях та проводила лікувальні процедури, а також асистувала лікарю-косметологу під час плазмотерапії. Саме цей період надихнув мене на паралельне закінчення курсів косметології у Києві та підвищення кваліфікації з таких методів лікування, як мезотерапія, біоревіталізація та плазмотерапія.

І ось вже 3 роки я працюю косметологом і на 100% впевнена, що я на своєму місці і це та робота, яка мені приносить задоволення та надихає розвиватися ще більше. Тому я постійно відвідую курси, семінари, вебінари по новим методикам діагностики, профілактики та лікування різних станів шкіри.

У вільний від роботи час вишиваю бісером картини – така в мене особиста медитація. Люблю всіх діток без винятку. Ловлю кайф від фотоапарату, особливо від особистих фотосесій. А ще я жахливий перфекціоніст, як в роботі так і вдома. Люблю собак, особливо великих та пухнастих. Надихаюсь велопрогулянками, подорожами та людьми, які горять своєю справою.

Я естетист обличчя та тіла, тому естетика має бути всюди, навіть в моєму будинку. Впевнена, що краса і здоров’я залежать не тільки від зовнішніх, але і внутрішніх факторів. Я за розвиток в естетичній медицині, адже саме навчання стимулює та надає крила на нові результати, і я навіть не уявляю свого життя без цього.

— Шматок Наталія, косметолог MediDerm

Куликовська Людмила - косметолог Житомир

Куликовська Людмила

Маючи за плечима 3.5 роки навчання у Житомирському медичному інституті та 9 років роботи у державній лікарні, зараз я можу впевнено сказати, що маю найкращу професію, яка є не лише роботою, а й давно перейшла у хобі!

Я з радістю і надалі розвиваюсь у цій сфері, відвідую різноманітні косметологічні навчання та лекції.

В дитинстві я мріяла стати ветеринаром, тому любов до тварин у мене безмежна. У вільний час обожнюю активний відпочинок та подорожувати з рідними.

Завжди стараюсь все сприймати на “позитивний ноті”. Ціную взаємність та доброту…

— Куликовська Людмила, косметолог MediDerm

Миронова Юлія - косметолог Житомир

Миронова Юлія

У 2020 я закінчила Житомирський медичний інститут по спеціальності “сестринська справа”, але точно знала, що не хочу працювати у державній лікарні. Моєю мрією була косметологія, хоч з 11 років бажала стати ветеринаром.

Люблю займатися бісероплетінням (одне з моїх хобі багато років), займалася грою на гітарі, піаніно, співала у хорі близько 4-х років, займалася легкою атлетикою. Люблю діточок, читати психологію, фантастику і жахи. Якщо ви побачили дівчинку, яка гладить і годує всіх собак навколо, – це я. У майбутньому мрію відкрити притулок для тварин, так як у самої 3 дворняжки і лабрадор❤️ Люблю вело, плавати. Дуже люблю смачно поїсти і солодке🙈

Я завжди захоплювалася естетикою тіл, обличчя і душі.
Враховуючи це, кращого місця, ніж MediDerm, я собі і уявити на даний момент не можу! Люблю робити людей впевненішими та вважаю, що дуже важливо любити себе, і хочу допомогти вам у цьому.

— Миронова Юлія, косметолог MediDerm

Ширяєва Юлія - адміністратор косметології MediDerm

Ширяєва Юлія

З дитинства мене захоплювали люди, саме тому при виборі напрямку навчання довго не зволікала та обрала професію психолога. Гештальтпсихологія в університеті була найбільш близка менi. Зараз розумію, що недарма обрала цю професію, так як психологія скрізь допомагає.

Маю досвід роботи з 18 років у різних сферах (від call-центру і маркетинга до косметології), останні 4 роки на керуючих посадах. Робота з командою та результати, яких ми досягаємо, мотивують до нових звершень.

Обожнюю спорт, з кожним днем все більше. Подобається поєднувати силу, вагу у спортивному залі та тендітність у повсякденному житті. Експериментую, знаходжу нові напрямки для себе. З останніх: великий теніс, верхова їзда, різні напрямки фітнесу. Ой, як багато ще планую спробувати🙈

Люблю тварин. У мене кіт Чепік, та кішка Шпілька😅 Вони створюють особливу атмосферу в оселі.

Окриляє та надихає мене естетика, краса у всьому (людях, природі), мистецтво та оточення🌿

— Ширяєва Юлія, адміністратор косметології MediDerm

Рудніцька Дар'я - адміністратор косметології MediDerm

Рудніцька Дар’я

Коли у мене запитують щось типу «А розкажи щось про себе?», я впадаю в ступор, бо не знаю, з чого почати.

Я дуже непосидюча і комунікабельна: знаходитися день вдома і нічого не робити для мене – каторга. Люблю проводити час у компанії друзів та знайомих, спілкуватися з новим людьми, бо кожен – це окремий Всесвіт, розкриваючи який, я отримую масу задоволення і нових поглядів на життя в цілому й на окремі аспекти зокрема (соціально-психологічний факультет, привіт!).

Є мало видів діяльності, до яких ще не дібрались мої руки і думки: hand-made блокноти зі шкіри, з малюнками ручної роботи, прикраси, малювання, театральна діяльність (навіть колись була акторкою аматорського театру), нереалізована журналістка і телеведуча (youtube не хотів, але бачив😅). Останнім часом захоплююсь зйомкою фото та відео та їх подальшою обробкою. Люблю фотографувати жінок, такими які вони є, зі всіма їх особливостями, без ретуші та зайвого.

Поважаю спорт, активний відпочинок та смачну кухню, адже як її не любити, маючи за плечима майже 5-річний досвід роботи в закладах масового харчування і друзів шеф-кухарів з вишуканим смаком. Бар – неодмінно також моя маленька слабкість, не буду приховувати.

І наразі нарешті плутані доріжки привели мене у це місце сили MediDerm, де можна поєднати як професійні, так і особисті риси, реалізувати свій потенціал, працювати в шикарній команді, де тебе підтримають, підкажуть і де ти відчуваєш свою цінність.

— Рудніцька Дар’я, адміністратор косметології MediDerm