Ботокс

Ботокс
24
Жов 19

Ботокс – одна з найбільш популярних косметичних процедур, яку використовують для усунення дрібних та глибоких мімічних зморшок.

  • Як це працює?

Введений ін’єкційно препарат містить особливу речовину. Однак його локальне ін’єкційне використання в мінімальних дозах дозволяє блокувати передачу нервових імпульсів, через що і відбувається повне розслаблення мімічної мускулатури. Завдяки корекції зморшок уколами, з м’язів обличчя знімається напруга і відбувається розгладження шкіри.

Препарат діє лише місцево і майже одразу виводиться природним чином з організму. Згодом, м’язова активність повертається, а «мімічні» звички (наприклад, піднімати брови, морщить ніс, лоб і т.д.) зникають. Це сприятливо позначається на шкірі в майбутньому і вважається профілактикою глибоких зморшок.

  • А кому рекомендована дана процедура?

Тим, у кого:

  • горизонтальні зморшки лоба,
  • вертикальні зморшки міжбровних області,
  • дрібні зморшки в куточку очей,
  • носогубні складки і інші зморшки в області губ.

Ін’єкції краси допомагають візуально більше відкрити очі, зробити більш привабливим вигин брів і підняти куточки рота. Ще однією точкою застосування таких ін’єкцій є уколи в пахові западини, долоні або стопи для ліквідації гіпергідрозу. Речовина гальмує передачу нервового імпульсу від нервової клітини до потових залоз, за рахунок чого знижується виділення вологи.

Головне в цій процедурі – підійти до цього питання з відповідальністю. А, тобто, звернутися до професійного лікаря-косметолога і тільки після консультації переходити до процедури!

Останні записи

Ботокс
24
Жов 19

Ботокс

Ботокс – одна з найбільш популярних косметичних процедур, яку використовують для усунення дрібних та глибоких мімічних зморшок. Як це працює? Введений ін’єкційно препарат містить особливу…

22
Жов 19

Що таке плазмоліфтинг?

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтінг іноді…