Естрогени і особливості шкіри після 40

естрогени
28
Тра 21

Естрогени є запорукою краси і молодості жінки, її емоційного стану і нашого сексуального потягу. За участю естрогенів відбувається синтез колагену і еластину, а також синтез гіалуронової кислоти і мукополісахаридів. Дівчата, а це зволоження нашої шкіри і слизових (очей, дихальних шляхів, статевих).

Обмін всіх процесів у шкірі після 40 років поступово заповільнюється. Рівень естрогенів починає падати. В середньому, клімактеричний вік жінки описують у віці 43-54, але вік менопаузи помолодшав, вже в 30 дівчата іноді з нею зустрічаються.

Естрогени допомагають підтримувати цілісність нашого рогового шару шкіри. Їх зниження провокує підвищений ризик формування папілом і кератом, новоутворень шкіри. Також цей чудо гормон сприяє тому, що наша шкіра швидше загоюється після травм.

Хотілось би написати про чудо-крем після 40, який все підтягне, зволожить і омолодить, але все не так просто. Тому варто зробити акцент саме на внутрішніх процесах. Тому, дівчатка після 40 (та й значно молодшого віку), контролюйте свої гормони, дружіть з гінекологом і ендокринологом. Активно вводьте у свій раціон харчування і косметичного догляду фітоестрогени.

І ще раз наголошуємо, не займайтесь самолікуванням, а за індивідуальним планом підтримання краси і молодості (процедури, догляд і супровід) приходьте в MediDerm.

Останні записи