SMAS ліфтинг. На що здатна наша нова процедура?

Smas ліфтинг
8
Лис 19

Так, у нас в кабінеті з’явився апарат для HIFU SMAS-ліфтингу! SMAS ліфтинг – це безопераційне ультразвукове підтягування шкіри обличчя, шиї та тіла. Він працює з самими тканинами, які у свою чергу не тільки підтягуються, а й покращується якість шкіри – вона стає більш пружною та еластичною.

Крім цього, процедура підходить тим, у кого генетична схильність до набряків. Найбільша перевага SMAS-ліфтингу обличчя перед хірургічним ліфтингом у тому, що він покращує зовнішність поступово, не змінюючи її в один момент, та не вимагає тривалої (і помітної іншим) реабілітації.

Частково ефект ліфтигну помітний одразу після процедури, але остаточний результат буде видно після 2-4 місяці. Ефект процедури тримається близько року і ми рекомендуємо повторювати її не частіше, ніж раз у рік.

Чому остаточний результат SMAS ліфтингу можна оцінити через 2-4 місяці?!

Тому що на місці дії високоінтенсивного ультразвуку мають утворитись колагенові волокна і почати тягнути шкіру, а для цього їм потрібен час.

Чому SMAS ліфтинг варто робити лише у перевірених і кваліфікованих спеціалістів?

Тому що саме вони розуміють принципи експлуатації апарату і ставляться до цього відповідально. Ми, наприклад, регулярно возимо наш апарат на калібровку. Навіщо? Технологія HIFU – передбачає роботу з високоінтенсивним фокусованим ультразвуковом. Кожен апарат, в якому принципова висока точність роботи, має періодично перевірятись (ця періодичність обумовлена технічним паспортом). Це наші з Вами круті результати і безпека!

Хочете спробувати на собі процедуру омолодження голівудських зірок? Пишіть або дзвоніть нам та записуйтесь на консультацію.

Останні записи