Як гормони впливають на наш зовнішній вигляд

гормони
6
Вер 21

Як гормони впливають на наш зовнішній вигляд, або в який період менструального циклу найкраще йти на фотосесію?😃

Рівень наших естрогенів (а також його коливання впродовж циклу) впливає на нашу привабливість. Естрогени, гормони щитовидної залозизи, впливають на стан шкіри, судинний тонус, затримку рідини в тканинах, а також роботу сальних залоз.

Найбільш привабливо жіноче обличчя виглядає в період овуляції, коли рівень естрогенів найвищий. Все логічно, адже це період, коли біологічно жінка має притягувати до себе найбільше уваги протилежної статі.

Найменш привабливим для жіночої зовнішності є період підвищення прогестерона. Він стимулює затримку рідини, і це впливає на зовнішній вигляд і самопочуття.

Згідно досліджень, жінки з вищим рівнем естрогенів оцінюються, як більш привабливі, а ще, в них вищі показники здоров’я.

Гормони ніжності – окситоцини. Знали?

Окситоцин підвищує імунітет на поверхні шкіри і знижує ризик запалення. Цей гормон бере участь в утилізації глюкози. Саме глюкозою харчуються наші патогенні бактерії. Тому чим менше цукру, тим менше прояв запалення. А ще, саме на різке підвищення цукру в крові організм може реагувати підсипанням.

У ході деяких досліджень, коли чоловікам капали синтетичний окситоцин в ніс, було виявлено, що чоловіки ставали більш чутливими до сигналів і стимулів, знижувались прояви егоїзму, покращувалась здатність розуміти емоції і настрій інших по виразу обличчя (тобто зростав емоційний інтелект).

В дослідах на тваринах (так, нажаль такі досліди проводять за відсутності альтернативи), було доведено, що ін’єкції великих доз окситоцину сприяли нечутливості до спиртного. Можливо такий метод будуть використовувати для лікування алкоголізму.

Останні записи