Контурна пластика – це “неприродньо”?

Контурна пластика
15
Жов 19

Контурна пластика – це ін’єкційна методика заповнення зморшок, а також корекція форми, об’єму та контурів обличчя за рахунок введення філерів. Основна задача філеру – відновлення об’єму там, де є зморшки або відновлення втрачених об’ємів. Також, філери використовуються для естетичної зміни обличчя – збільшення губ, скул, підборіддя або корекції форми носа та контурів обличчя.

Контурна пластика – це спосіб скоригувати недоліки та підкреслити переваги природньої краси без хірургічного втручання. Чому більшість вважає природнім корегувати недоліки та підкреслювати переваги тіла у фітнес залі, але критикує робити теж саме у косметолога – мені невідомо.

Серед головних плюсів контурної пластики – мінімальна травматичність і максимально швидкий результат. Процедура не вимагає таких великих часових затрат на проведення і реабілітацію, як пластична операція, і на сьогоднішній день можливий такий рівень.

На сьогоднішній день лікарі-косметологи не працюють з окремими точками обличчя, а пропонують пацієнтам комплексний підхід до рішення скоригувати тей, чи інший недолік. Але все одно можна неофіційно поділити роботу на окремі випадки. Ось деякі з них:

🔸«Гусячі лапки» в куточках очей;
🔸зморшки, в тому числі і на шиї;
🔸куточки рота;
🔸форму або розміри губ;
🔸кути нижніх щелеп;
🔸контур обличчя;
🔸розмір скул;
🔸підборіддя;
🔸асиметрія обличчя;
🔸зона декольте.

Але носогубні складки я не коригую принципово. Тому що надаю перевагу боротьбі з причинами їх появи.

Якщо Ви давно хотіли зробити контурну пластику, але не наважувалися – записуйтеся на консультацію. Поговоримо😉

Останні записи

Ботокс
24
Жов 19

Ботокс

Ботокс – одна з найбільш популярних косметичних процедур, яку використовують для усунення дрібних та глибоких мімічних зморшок. Як це працює? Введений ін’єкційно препарат містить особливу…

22
Жов 19

Що таке плазмоліфтинг?

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтінг іноді…