Що таке плазмоліфтинг?

22 Жов 19

Плазмоліфтинг Житомир

Плазмоліфтинг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтинг іноді називають “дракула-терапією”, хоча процедура не страшніше, ніж здача аналізу крові. 

Цей метод можна розглядати як варіант біомезотерапіі, при якому для лікування використовуються власні біоматеріали пацієнта.  Це забезпечує повну біосумісність і практично виключає можливість виникнення алергічних реакцій.  Плазмоліфтінг є найбільш нетоксичним і безпечним способом управління процесом регенерації тканин, заснованим виключно на внутрішніх ресурсах організму.

В яких випадках показаний плазмоліфтинг?

Плазмоліфтінг запускає природні механізми організму, які повертають шкірі тонус.  Плазма також надає лікувальну дію, надаючи хворій шкірі потужний стимул для запуску захисної реакції.  Плазмоліфтінг ефективний при:

 🌿 вугревій хворобі;

 🌿 гіперпігментації;

 🌿 куперозі;

 🌿 зниженні тургору шкіри обличчя, декольте, шиї, шкіри рук, стегон, живота;

🌿 роботі з дрібними зморшками, рубцями, розтяжками;

🌿 випадінні волосся.

Вже після першої процедури можна помітити поліпшення кольору шкіри, підвищення її тонусу і пружності.  Відзначається зменшення неглибоких зморшок та зникнення пігментних плям.  Якщо процедура проводилася на шкірі волосяної частини голови, відбувається помітне зменшення втрати волосся.

Як проводиться плазмоліфтинг?

Напередодні процедури клієнту радимо виключити з їжі смажені і жирні продукти, а за чотири години до сеансу – не приймати їжу та багато рідини.

Процедура починається зі збору у пацієнта венозної крові в обсязі 10-20 мл.  Кров поміщається в спеціальну пробірку, що містить антикоагулянт і сепараційний гель, який дозволяє фракціям не змішуватися всередині неї та зберігати свої властивості при будь-яких температурних умовах.  Далі за допомогою лабораторної центрифуги, кров ділиться на фракції: клітинну складову (еритроцити, лейкоцити), плазму, що багата тромбоцитами, і плазму з невеликою кількістю тромбоцитів.

З метою безпеки в отриманий препарат заборонено вносити будь-які інші компоненти, вітаміни або яким-небудь іншим способом модифікувати його.

Шкіру клієнта обробляють антисептиком і в разі гіперчутливості знеболюють кремом. Методом мікроін’єкцій, багату тромбоцитами плазму вводять всередину проблемних зон. Щільність уколів становить приблизно один укол на кожні 2 квадратних сантиметри шкіри.

На завершення процедури проблемні ділянки повторно обробляють антисептичним засобом.

Тривалість процедури становить 1-1.5 години.  Курс становить від двох до чотирьох процедур з перервами в два-три тижні.

Останні записи