Skin Smart Diagnosis – наша апаратна діагностика шкіри

Діагностика шкіри Skin Smart Diagnosis
19
Лют 21

Завдяки апарату Skin Smart Diagnosis від Skeyndor у нас є можливість прицільно визначити потреби Вашої шкіри за такими параметрами як:

  • волога і шкірний жир (тип шкіри),
  • глибина залягання пор,
  • забруднення,
  • пігментація,
  • зморшки, глибина залягання,
  • кератин.

Ми можемо використати таку діагностику під час вашого першого візиту і консультації та наочно показати вам проблеми та потреби вашої шкіри. Завдяки цьому ми робимо призначення засобів для догляду і лікування прицільно, опираючись на дані, отримані під час діагностики.

Для чого взагалі потрібна апаратна діагностика?

Вирішення будь-якої проблеми починається з її усвідомлення.

Інколи наші пацієнти перед зверненням до нас тривалий час самостійно намагаються вирішити проблеми зі своєю шкірою, підбирають різні засоби для домашнього догляду, але нічого з цього не допомагає. Дуже часто причиною є саме неправильне визначення типу шкіри (якщо є вугрі, не обов’язково шкіра жирна, а якщо є лущення, не обов’язково шкіра суха).

У таких випадках пацієнт може з недовірою ставитись до слів косметолога, коли той повідомляє про абсолютно інший тип шкіри і проблеми. Саме наш апарат точно покаже і підтвердить висновки спеціаліста.

Базуючись на результатах діагностики Skin Smart Diagnosis, ми призначаємо вам процедури по роботі з якістю шкіри (доглядові та ін’єкційні) і навіть можемо відслідковувати успіхи в динаміці.

Всі результати зберігаються в нашій базі, а також надсилаються Вам. Пам’ятайте, друзі, косметологія – це медицина, а тому вона теж має бути доказовою!

Останні записи