Захист від сонця. Ваші запитання

захист від сонця
5
Лип 21

Захист від сонця є дуже важливим фактором збереження молодості і краси нашої шкіри та запобігання серйозним захворюванням. Тим не менш ця тема почала широко освітлюватись зовсім недавно. Погляньте для прикладу на людей старшого покоління: практично у всіх є проблеми з пігментацією та сухістю шкіри, спричинені відсутністю звички захищати свою шкіру від сонячного впливу.

У цій статті ми відповімо на декілька запитань, які найчастіше чуємо від наших пацієнтів.

1. У мене дефіцит вітаміну D , чи потрібен мені SPF (захист від сонця)?

Так, потрібен. Тому що крім синтезу вітаміну D, УФ прискорює старіння шкіри: утворення судинних зірочок, пігментації, зморшок, новоутворень шкіри, сприяє сухості і дряблості. Тому Вам потрібно розробити індивідуальний план безпечної засмаги. Щоб шкіра виробила вітамін D (це прогормон, який має протизапальну і імуномодулюючу дію) і не було ризиків фотостаріння.

2. Чому солярії це недобре?

УФ має типи А, В, С.
Тип А і В мають вплив на нашу шкіру. Тип А проникає глибше в шари шкіри, тому спричиняє всі ті негативні прояви, про котрі розказано вище. У соляріях концентрація ультрафіолету типу А більше ніж в 10 разів вища, ніж під відкритим сонцем. Тому категорично ні.

3. Я працюю в офісі. Мені потрібен SPF?

Так, потрібен. Ультрафіолет типу А проникає через скло (машина, вікно), через хмари. Тому не орієнтуйтесь по сонцю, а краще звертайте увагу на ультрафіолетовий індекс, коли дивитесь прогноз погоди. А також не забувайте про digital aging (цифрове старіння). Наші гаджети теж несуть певний відсоток опромінення, тому захист від сонця наносимо навіть плануючи провести день у офісі!

Останні записи