Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя
29
Лип 19

 Як часто проводиться ультразвукова чистка обличчя та що є показами до неї?

Відповіді на питання одразу😉 Я рекомендую пацієнтам робити цей вид очищення раз на 1-2 місяці. Нижче поясню чому.

Не секрет, що шкіра людей схильна до забруднень: пил, шкірний жир, косметика, відходи навколишнього середовища і ще маса всього. Сальні залози продукують секрет, який створює на нашій шкірі гідро-ліпідну мантію. Це захист нашої шкіри, захисна плівка, яка розподіляється на поверхні обличчя.

Якщо шкіру погано очищувати і на фоні підвищеної активності сальних залоз часто з’являються закупорення пор, запальні елементи, комедони, міліуми – всі прояви акне.

Комедони – заповнені пори, сало в яких окислювалося через зіткнення з повітрям. Якщо пора заблокована відмерлими клітинами шкіри і приєднується патогенні мікроорганізми – з’являється акне. Для запобігання вищевказаних проблем і проводиться ультразвукова чистка обличчя.

Під час ультразвукового очищення на шкіру діють ультракороткі хвилі. Вугрі за раз вона не прибере, але рельєф вирівняє і в довгостроковій перспективі допоможе позбутися акне. Ключове слово “в довгостроковій”. Тому періодичність 1-2 місяці є найбільш підходящою.

Останні записи

Ботокс
24
Жов 19

Ботокс

Ботокс – одна з найбільш популярних косметичних процедур, яку використовують для усунення дрібних та глибоких мімічних зморшок. Як це працює? Введений ін’єкційно препарат містить особливу…

22
Жов 19

Що таке плазмоліфтинг?

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах.  Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма, відцентрифугована з власної крові пацієнта.  Через це плазмоліфтінг іноді…