Біоревіталізація

Біоревіталізація – це ін’єкційна методика сучасної косметології. За рахунок введення в дермальні шари шкіри нестабільної гіалуронової кислоти ця процедура дозволяє:

  • сповільнити процеси старіння шкіри,
  • стимулювати вироблення власного колагену та еластину,
  • зберегти тургор шкіри,
  • покращити колір обличчя,
  • боротись з дрібними зморшками та зменшити великі.

Для чого використовується біоревіталізація?

Гіалуронова кислота володіє вираженим зволожуючим ефектом, оскільки акумулює велику кількість води на собі, внаслідок цього покращує тонус шкіри і створює достатній запас рідини. І це  забезпечує оптимальне зволоження поверхневих шарів шкіри. Окрім того, гіалуронова кислота стимулює клітини шкіри на вироблення власного колагену та покращує кровопостачання.

З віком  продукція власної гіалуронової кислоти значно зменшується, за рахунок чого шкіра стає сухою, з’являються зморшки та інші ознаки старіння, які можна попередити та лікувати методом біоревіталізації.  Біоревіталізація дозволяє значно покращити стан шкіри не лише на обличчі, а і на таких ділянках, як шия, зона декольте, шкіра області рук.

Протипоказами до даного методу є вагітність і лактація, онкологічні захворювання давністю до 5 років, захворювання в стадії декомпенсації, інфекційні шкірні захворювання, алергічні реакції на гіалуронову кислоту.

Як проходить процедура біоревіталізації?

За 20 хвилин до початку процедури пацієнту наноситься аплікаційна анестезія, що дозволяє проводити біоревіталізацію досить комфортно і усунути неприємні відчуття. Сама процедура триває 20-30 хвилин, після сеансу залишаються невеликі папули, які проходять через декілька годин самостійно. Кількість процедур і препарат, який буде введений, лікар призначає індивідуально на прийомі.