Пілінги

Пілінг – це метод, під час якого відбувається контрольоване видалення верхніх шарів шкіри. Внаслідок цього шкіра починає інтенсивно відновлюватись, покращується її структура, рельєф, колір, і вона набуває більш молодого, сяючого вигляду.

Основними показами до проведення процедури пілінгу є:

  • тьмяний та нерівномірний колір шкіри;
  • поява висипань, погіршення рельєфу шкіри;
  • дрібні зморшки;
  • пігментні плями.

Як обирається та проводиться пілінг

Пілінги виконуються за допомогою лазеру, ультразвуку, органічних кислот, ензимів, механічного впливу. Найпоширенішим видом пілінгів та одним з найдієвіших є хімічний.

За глибиною дії та ефектами, що очікуються після процедури, пілінги поділяються на поверхневі, серединні та глибокі.

Кожна конкретна ситуація вимагає індивідуального підбору препарату за рівнем кислотності, за складом, тривалістю нанесення. Це пояснюється тим, що один і той же препарат може по-різному себе вести залежно від типу шкіри, віку, ділянки впливу та індивідуальних особливостей.

Пілінг, особливо глибинний, повинен проводитись лише спеціалістом-косметологом, під його повним контролем, з урахуванням усіх особливостей та потреб шкіри клієнта.

Протипокази та особливості проведення процедури пілінгу

Протипоказами до проведення процедури пілінгу є алергічні захворювання шкіри, вірусні захворювання в стадії загострення, вугрева хвороба в стадії загострення, порушення цілісності шкіри, новоутворення, прийом деяких груп антибіотиків, вагітність, індивідуальна непереносимість.

Також слід пам’ятати, що після пілінгів шкіра на деякий час стає дуже чутливою до сонячних променів, тому для уникнення опіків та появи пігментації зазвичай пілінги проводять в осінньо-зимовий період. Винятком є деякі препарати, які дозволено використовувати в сонячні дні.

Щоб сеанс пройшов комфортно, лікар призначає перед- та післяпілінгові доглядові засоби.

Хімічний пілінг лише на перший погляд є легкою процедурою, а насправді вимагає глибоких знань і досвіду, тому довіряйте свою шкіру лише професіоналу!