Маски

Маски для обличчя є однією з найпопулярніших процедур по догляду за шкірою як в косметологічних кабінетах, так і в домашніх умовах. При регулярному використанні масок ми забезпечуємо живлення шкіри, її зволоження, покращення рельєфу, лікування та оздоровлення, адже в масках міститься комплекс активних речовин у високій концентрації.

Маски для обличчя поділяються на:

  1. Кремові. Такі маски гарно зволожують шкіру, зберігають її ліпідну мантію. Підходять для сухої, чутливої шкіри та є особливо корисними у зимовий період.
  2. Гелеві маски. Мають легку текстуру, гарно очищають шкіру та не забивають пори, тому підходять для жирної шкіри, навіть у літній час.
  3. Маски-плівки. Вони ефективно очищують шкіру: при висиханні перетворюються на плівку, яка знімається разом з залишками забруднень і ороговілих клітин.
  4. Колагенові маски. Призначені для обезвоженої шкіри, яка втратила пружність та еластичність.
  5. Маски холодного гідрування. Застосовуються перед чистками обличчя для пом’якшення і розрихлювання рогового шару шкіри.
  6. Маска-гомаж. Має кремову текстуру і використовуються для атравматичного видалення змертвілих рогових клітин без пошкодження гідро-ліпідної мантії. Після висихання така маска скатується зі шкіри.
  7. Альгінатні маски. Випускаються у формі порошку, що розводиться у воді. Після нанесення така маска застигає на обличчі і знімається суцільним шаром. Володіють зволожуючим та ліфтинговим ефектом. Їх важливо наносити поверх активної сироватки чи крему, оскільки маска буде поглиблювати їх проникнення.
  8. Тканинні маски. Це одноразові текстильні маски, що повторюють форму обличчя. Вважаються експрес-засобами, адже в своєму складі містять концентровані активні речовини для зволоження, живлення, ліфтингу.
  9. Гіпсові маски. Мають модулюючий та термопластичний ефект. Гарно підходять для вікової шкіри і накладаються лише спеціалістами.
  10. Силіконові маски. Використовуються для посилення проникнення активних компонентів та зволоження.

Незалежно від форми випуску маски також індивідуально підбираються відповідно до типу шкіри: для зволоження, живлення, для боротьби з проблемною шкірою, з ліфтинговим ефектом, відбілюючі маски, заспокійливі, маски для чутливої шкіри.

Періодичність використання масок може бути від 1-2 разів на тиждень в домашніх умовах, до проведення інтенсивних курсів та підтримуючих в косметологічному кабінеті.

Правильно підібрана маска для обличчя є приємним та дієвим ритуалом для збереження краси та здоров’я шкіри.