Ботокс

Напевно одна з найвідоміших процедур в косметології – так званий «Ботокс». Існує багато міфів і прикладів невдалих процедур, що проводились некваліфікованими спеціалістами, тож часто люди бояться цієї процедури і мало про неї знають. Насправді ботулінотерапія є дуже хорошим і ефективним засобом для боротьби зі зморшками і є абсолютно безпечною за умови проведення лікарем-спеціалістом з використанням перевірених найкращих препаратів.

Для чого використовується ботокс?

Ботулінотерапія полягає у введені мікродоз лікарських препаратів на основі ботулотоксину у мімічні м’язи обличчя, які функціонально надмірно активні. Розслабляючи відповідний м’яз, досягається профілактика і лікування динамічних зморшок, розгладжується рель’єф шкіри.

Такі процедури підійдуть для тих, хто хоче позбутись горизонтальних та міжбровних зморшок на лобі, навколо очей, губ, на крилах носу. Свою ефективність препарат також продемонстрував при лікуванні мігрені та гіпергідрозу (підвищена пітливість пахвових ділянок, рук, стоп, сідниць).

Як проходить процедура ботулінотерапії?

Тривалість процедури до 20 хвилин. Реабілітації не потребує . Ефект з’являється на 3-4 добу і наростає до двох тижнів. Тоді він закріплюється і триває 4-6 місяців, що залежить від індивідуальних особливостей організму.

Для того, щоб обличчя виглядало симетричним, а міміка залишалась живою і емоційною, спеціаліст має досконало знати анатомію обличчя і володіти технікою введення препарату, тому  процедуру повинен виконувати лише лікар. М’язи під час дії препарату не атрофуються, а продовжують зберігати своє живлення та кровопостачання.

Препарати, що використовуються під час процедури, пройшли клінічні випробування і більше 30 років використовуються в медицині (педіатрії, урології, ревматології та косметології).

«Ботокс» – це чудовий спосіб боротьби зі зморшками, якого не варто боятись, а для хорошого результату потрібно обирати лише найкращих кваліфікованих спеціалістів!