Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – це сучасна і передова технологія не лише в косметології, а і в медицині (використовується прогресивними спеціалістами в гінекології, травматології, стоматології). Методика базується на відновлюючих, стимулюючих та омолоджуючих  властивостях власної плазми, збагаченої тромбоцитами, яка вводиться пацієнту підшкірно.

Плазма – це частина власної крові людини, яка виділяється в окрему фракцію шляхом її центрифугування. Матеріал, який утворюється, є максимально спорідненим до організму, тому не може викликати алергічної реакції . Окрім того, містить потужну кількість речовин, що стимулюють фактори росту, вироблення нового колагену та еластину, відновлення захисних властивостей шкіри, її  регенерацію тощо.

Для чого використовується плазмоліфтинг?

Застосовують цей метод:

  • для лікування і профілактики перших ознак старіння (невеликих зморшок, пігментації);
  • для покращення кольору шкіри та при синцях під очима;
  • у лікуванні вугревої хвороби і постакне;
  • для лікування стрій, рубців;
  • для боротьби з випадінням волосся;
  • при відновленні після агресивних пілінгів, сонячного впливу, лазерного лікування.

Протипоказами до даної процедури є вагітність і лактація, онкологічні захворювання давністю до 5 років, захворювання в стадії декомпенсації, інфекційні шкірні захворювання, цукровий діабет, порушення згортання крові, прийом препаратів, що розріджують кров, анемія.

Як проходить процедура плазмоліфтингу?

За 20 хвилин до початку процедури пацієнту наноситься аплікаційна анестезія та проводиться забір крові. Сама процедура плазмоліфтингу триває 1-1,5 години (що залежить від розмірів ділянки), після сеансу залишаються невеликі папули і набряк, які проходять через декілька годин самостійно. Як правило, курс лікування становить 4-7 процедур та встановлюється лікуючим лікарем.