Медикаментозна (нехірургічна) ліпосакція

В час , коли в традиційній медицині все частіше великі операціі замінююють на малоінвазивні, медикаментозна (нехірургічна) ліпосакція впевненно займає перші місця, як ефективний безопераційний метод корекції фігури. То що це таке, і чому цей метод так стрімко набирає популярність?

Медикаментозна ліпосакція, або ліполіз це ін´єкції спеціальних препаратів (ліполітиків) в жирову тканину, за допомогою яких відбувається перетворення жиру в емульсію. Функцію виведення цієї емульсії з організму беруть на себе печінка ти нирки за допомогою нашої лімфатичної системи. Цей метод, на відміну від традиційної ліпосакції, не має реабілітації, не залишає після себе шрамів, набряків та деформації тіла.

Процедуру ліполізу можна проводити при локальних жирових відкладеннях в області:

  • живота,
  • сідниць,
  • задньої поверхні стегон,
  • верхньої частини тулуба,
  • рук,
  • а також ділянки між лопатками.

Тривалість процедури займає до 50 хвилин, впродовж яких лікар консультує пацієнта, здійснює розмітку, проводить ін´єкції (до 10хвилин) та дає рекомендації.

Як правило, результат можна побачити вже після другої процедури, рекомендований курс від 4 до 6. Перед початком такого лікування, пацієнту рекомендовано здати загальні показники печінки та нирок, щоб переконатись, що процедура буде безпечною і не буде мати побічних наслідків.

Протипоказами є вагітність, період лактації, вік до 18 років, захворювання печінки та нирок, а також індивідуальна непериносимість складників препарату. Звертайтесь за консультацією, і наш лікар відповість на всі питання, які Вас цікавлять.