Контурна пластика

Раніше контурна пластика асоціювалась з дороговартісними пластичними операціями, які потребували тривалого реабілітаційного періоду та мали певні наслідки в майбутньому. Сучасна наука не стоїть на місті, і багато проблем, які раніше вирішували лише хірургічним шляхом, тепер можна вирішити ін’єкціями спеціальних препаратів.

Сучасні препарати – так звані філери, які використовуються в контурній пластиці, – найчастіше містять гіалуронову кислоту різної щільності. Крім своїх наповнюючих властивостей, вона також максимально зволожує шкіру та стимулює вироблення власного колагену, який відповідає за збереження нашої молодості. Філери зберігаються в організмі від 6 місяців до двох років, а потім самостійно розсмоктуються.

Для чого використовується контурна пластика?

За допомогою даної процедури можна:

  • позбутись зморшок різної вираженості на лобі, носогубних борознах, носослізних, в області очей, шиї та декольте;
  • відкоригувати форму губ, їх асиметрію, наповненість;
  • зробити більш вираженими вилиці, підборіддя, овал обличчя;
  • покращити форму носу.

Як проходить процедура контурної пластики?

Кожна ділянка обличчя вимагає індивідуального підходу і відповідного препарату, який лікар обирає при огляді. Також деякі філери містять у своєму складі лідокаїн (знеболюючий препарат), що робить їх введення майже невідчутним.

Тривалість  і реабілітація залежить від процедури, що виконується, та є індивідуальною.

Дуже часто ми комплексуємо через незначні недоліки, які легко виправити декількома ін’єкціями і бути задоволеними та впевненими у собі!